Telefon: 0553 350 60 64

Adana ilahi grubu ve Adana semazen ekibi olarak Adana ilimizde; Düğün, Kına, Nişan, Sünnet, Açılış ve tüm İslami organizasyonlarda yılların verdiği tecrübeli ilahi ekibimiz ile sizlere güzel ve kaliteli hizmetler vermekteyiz.

 

                              Dini Düğünler Hassasiyet İster

Peygamber Efendimiz(s.a.v.), evliliklerin başlangıcı olan düğün merasimlerini özellikle dinimize uygun bir şekilde yapılmasını emretmiştir. Eski klasik eğlenceli düğünler yerine islami ve dini düğünler dinimizde daha efdaldir. Bizlerde Peygamber Efendimiz(s.a.v.)’in bu emrini yerine getirmeniz amacıyla düğünlerinizi dinimize uygun bir şekilde hassasiyet, özen ve titizlik göstererek icra etmekteyiz.

                                         Hayallerinizdeki Düğünü Gerçekleştirmemize Olanak Tanıyın

Düğünlerin en anlamlısı ve en duygusalı ilahili ve semazenli düğünler’dir diye düşünüyoruz. Sizlerde Adana ilimizde dini düğün yapmak istiyor, gelen tüm konuklarınızı mutlu etmek ve ayrıca keyifli anlar yaşatmak istiyorsanız, o halde Adana ilahi ve semazen ekibi’miz ile tam hayallerinizdeki düğünü icra etmemize olanak tanıyabilirsiniz.

Sizlerde her türlü islami düğün organizasyonu isteklerinizi bizimle paylaşarak dilediğiniz özellikteki organizasyon paketi hakkında bizlerden yardım alabilirsiniz. Bizler tüm isteklerinizi en güzel şekilde yerine getirmek için özenle çalışan bir ekibiz. Adana ilahi grubu ve Adana semazen ekibi hakkında bir çok özellikte paketlerimiz mevcut olup, daha önce hiç tanık olmadığınız hizmetleri bile sizlere başarılı bir şekilde ve istekleriniz doğrultusunda sunuyor olacağız.

E-Bülten Kayıt

iletişim WhatsApp Destek